Ökogyülekezeti cím és ökogyülekezeti díj pályázat

2016. augusztus 04., címkék: ökogyülekezet, Pályázat, pályázat, te jössz pályázat, környezetvédelem

A Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezeti Mozgalma idén is meghirdeti pályázatát az Ökogyülekezeti cím és díj elnyerésére. Olyan keresztyén gyülekezetek, egyházi közösségek jelentkezését várják, akik önkéntesen tesznek a teremtett világ megóvásáért.

Te jössz! - pályázat ifjúsági kezdeményezések támogatására

2010. január 04., címkék: budapest főváros önkormányzat, te jössz pályázat, Hírek, ifi

Te jössz! címmel pályázatot hirdetnek fiatalokat tömörítő civil és egyházi szervezeteknek ifjúsági kezdeményezések támogatására A pályázat célja olyan budapesti ifjúsági kezdeményezések támogatása, amelyek segítik egy fiatalokból álló közösség létrejöttét.